यी हुन् काठमाडौंका ६ पालिकाका वडामा निर्वाचित एमाले पदाधिकारी… 

प्रकाशित मिति : ७ कार्तिक २०७८, आइतबार  ७ : ०७


काठमाडौंl एमालेको १०औँ महाधिवेशनअन्तर्गत शनिबार भएको वडा अधिवेशनले विभिन्न वडामा नेतृत्व चयन गरेको छ।

काठमाडौं जिल्लाका वडामा सर्वसम्मत नेतृत्व चयन गरिएको एमालेले जानकारी दिएको छ।

अध्यक्ष केपी ओलीले एकसाथ सम्बोधन गरेर उद्घाटन गरिएको वडा अधिवेशनले वडा अध्यक्ष, उपाध्यक्ष, सचिव र उपसचिवमा निर्वाचित गरेको छ।

काठमाडौं जिल्लाका छवटा पालिकाका वडामा चयन भएका पदाधिकारीहरू :

शंखरापुर नगरपालिका

वडा- १

अध्यक्षः प्रकाश दंगाल
उपाध्यक्षः शान्ति बजगाईं
सचिवः खुरप्रसाद दाहाल
उप सचिव: कृष्ण खनाल
उपसचिवः शंकर आचार्य

वडा- २
अध्यक्षः विनोद दंगाल
उपाध्यक्षः सजिना पाख्रिन
सचिवः सोमबहादुर लामा
उपसचिवः गणेश दंगाल
उपसचिवः मीना तामाङ चौलागाईं

वडा- ३
अध्यक्षः राजेन्द्रप्रसाद तिवारी
उपाध्यक्षः सपना सुनुवार
सचिवः दिनेश अधिकारी
उप सचिवः सुमन वाइबा
उपसचिवः श्याम वाइबा

वडा- ४
अध्यक्षः सरस्वती घलान थिङ
उपाध्यक्षः शंकरबहादुर थिङ
सचिवः दिलीपकुमार गौतम
उप सचिव: रामबहादुर मोक्तान
उपसचिवः वीरबहादुर घलान

वडा- ५
अध्यक्षः सुनिल पौडेल
उपाध्यक्षः भीमसेन केसी
सचिवः सुदर्शन कार्की
उप सचिव: कमला बस्ताकोटी
उपसचिवः मीना केसी भण्डारी

वडा- ६
अध्यक्षः प्रेमकृष्ण श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः मन्दिरा श्रेष्ठ
सचिवः जुजुभाइ मानन्धर
उप सचिव: राजेश श्रेष्ठ
उपसचिवः श्याम डंगोल

वडा- ७
अध्यक्षः सुगन्धराम श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः तेजलक्ष्मी डंगोल
सचिवः रामेश्वर बुढाथोकी
उप सचिव: समिर कार्की
उपसचिवः सुजन मल्ल

वडा- ८
अध्यक्षः देवकृष्ण केसी
उपाध्यक्षः विमान मोक्तान
सचिवः राजमान घलान
उप सचिव: उर्वशी खत्री
उपसचिवः अमित थिङ

वडा- ९
अध्यक्षः भाइकाजी श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः सन्तोष कार्की
सचिवःसुनिता श्रेष्ठ
उप सचिव: माधव श्रेष्ठ
उपसचिवः ममता श्रेष्ठ

तारकेश्वर नगरपालिका

वडा- १
अध्यक्षः गोपाल सापकोटा
उपाध्यक्षः रमेश तामाङ
सचिवः प्रकाश ढकाल
उप सचिव: रिम्ची अधिकारी
उपसचिवः लक्ष्मी केसी

वडा- २
अध्यक्षः संजय ढकाल
उपाध्यक्षः सुदर्शन अधिकारी
सचिवः रामशरण चापागाईं
उप सचिव: सरस्वती अर्याल
उपसचिवः अर्जुन लामा

वडा- ३
अध्यक्षः रुद्रप्रसाद घिमिरे
उपाध्यक्षः पुष्करनाथ अर्याल
सचिवः बलराम जमकट्टेल
उपसचिव: इन्दिरा खतिवडा
उपसचिवः शुक्रबहादुर तामाङ

वडा- ४
अध्यक्षः नरेन्द्रदास श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः श्रीकृष्ण महर्जन
सचिवः अर्जुन घिमिरे
उप सचिव: भानुमती राई
उपसचिवः संगीता श्रेष्ठ

वडा- ५
अध्यक्षः जयराम अर्याल
उपाध्यक्षः रेखा आचार्य
सचिवः बलराम धिताल
उपसचिव: सुरज फुयाँल
उपसचिवः सावित्री गुइदेल

वडा- ६
अध्यक्षः वसुदेव तिमल्सिना
उपाध्यक्षः सविना महर्जन
सचिवः त्रैलोक्य लामिछाने
उपसचिव: अशोक थापा
उपसचिवः सरस्वती श्रेष्ठ

वडा- ७
अध्यक्षः लक्ष्मण श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः राजेन्द्र अधिकारी
सचिवः सुवास थापा
उप सचिव: सुमित्रा बस्नेत
उपसचिवः रुकु परियार

वडा- ८
अध्यक्षः मोहन खत्री
उपाध्यक्षः भीम तामाङ
सचिवः कमला सिलवाल खत्री
उपसचिव: दीपा बिष्ट
उपसचिवः कृष्णबहादुर पन्त

वडा- ९
अध्यक्षः श्यामकृष्ण महर्जन
उपाध्यक्षः श्रीकृष्ण महर्जन
सचिवः पुरुषोतम खत्री
उपसचिव: चन्द्रकुमार श्रेष्ठ
उपसचिवः गोविन्द रिमाल

वडा- १०
अध्यक्षः श्यामबहादुर महर्जन
उपाध्यक्षः मथुरा बिष्ट
सचिवः सागर कार्की
उपसचिव: सरोज महर्जन
उपसचिवः मंजु सापकोटा

वडा- ११
अध्यक्षः मनोहर थापा
उपाध्यक्षः खड्गबहादुर लामा
सचिवः गंगाराम थापा
उपसचिव: प्रज्ज्वलविक्रम थापा
उपसचिवः सविता बुढाथोकी

कीर्तिपुर नगरपालिका

वडा- १
अध्यक्षः धनेश महर्जन
उपाध्यक्षः राजकुमार महर्जन
सचिवः कृष्णप्रसाद थपलिया
उपसचिवः सरस्वती महर्जन
उपसचिव: अम्बिका खनाल

वडा- २
अध्यक्षः भीमकुमार महर्जन
उपाध्यक्षः मनलता अधिकारी
सचिवः सविना नापित
उपसचिवः नवीन महर्जन
उपसचिव: रुक्मिणी महर्जन

वडा- ३
अध्यक्षः देवरत्न महर्जन
उपाध्यक्षः रामभक्त तण्डुकार
सचिवः बबिता महर्जन
उपसचिवः प्रमिला महर्जन
उपसचिव: गीता महर्जन

वडा- ४
अध्यक्षः ईश्वरकुमार बाँस्कोटा
उपाध्यक्षः मनोहर खड्का
सचिवः प्रकाश कुँवर
उपसचिवः संजिता लामा
उपसचिव: चन्दा बस्नेत

वडा- ५
अध्यक्षः अष्टबहादुर महर्जन
उपाध्यक्षः हीरा महर्जन
सचिवः रोनेश महर्जन
उपसचिवः शान्ति पाण्डे
उपसचिव: दीपेन्द्र बिष्ट

वडा नं ६
अध्यक्षः उत्तम नेपाल
उपाध्यक्षः राकेश शाक्य
सचिवः हीरा कार्की
उपसचिवः संजु महर्जन
उपसचिव: दिनेश कार्की

वडा- ७
अध्यक्षः सरिता केसी महर्जन
उपाध्यक्षः मचाभाई मालाकार
सचिवः बिरमाया महर्जन
उप सचिवःराजाराम केसी
उप सचिव : देवीका परियार

वडा नं ८
अध्यक्षः राजेश महर्जन
उपाध्यक्षः सानुभाइ महर्जन
सचिवः सरस्वती महर्जन
उप सचिवःकविन्द महर्जन
उप सचिव : रमिता महर्जन

वडा नं ९
अध्यक्षःविकु महर्जन
उपाध्यक्षः संगीता महर्जन
सचिवः बिरेन्द्र कुमार महर्जन
उप सचिवःसुनिल देउला
उप सचिव : रेखा महर्जन

वडा नं १०
अध्यक्षःज्ञानकाजी श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः न्युछे माया महर्जन
सचिवः दिलिप महर्जन
उप सचिवःकृष्ण कुमारी कपाली
उप सचिव : अहिल्या अधिकारी

टोखा नगरपालिका

वडा- १
अध्यक्षः दिलबहादुर तामाङ
उपाध्यक्षः नमराज सापकोटा
सचिवः हरिशरण दुलाल
उपसचिव: सुनिता श्रेष्ठ
उपसचिवः गणेश बिडारी

वडा- २
अध्यक्षः राजकाजी डंगोल
उपाध्यक्षः विजय श्रेष्ठ
सचिवः विकास श्रेष्ठ
उपसचिव: रवीन्द्र श्रेष्ठ
उपसचिवः विजय डंगोल

वडा- ३
अध्यक्षः सूर्यमान डंगोल
उपाध्यक्षः सरस्वती न्यौपाने
सचिवः सविना रिजाल
उपसचिव: रविना श्रेष्ठ
उपसचिवः उद्धव पाण्डे

वडा- ४
अध्यक्षः किरण थापा
उपाध्यक्षः रामबहादुर ठकुरी
सचिवः मीनादेवी शर्मा
उपसचिव: ओमकार श्रेष्ठ
उपसचिवः आशिक श्रेष्ठ

वडा- ५
अध्यक्षः मदन गुरुङ
उपाध्यक्षः सुशीला मास्के
सचिवः सन्तोष पौडेल
उपसचिव: आशा परियार
उपसचिवः अन्जना बोहोरा

वडा- ६

अध्यक्षः विजय श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः हरिबहादुर खत्री
सचिवः इन्दिरादेवी गिरी
उपसचिव: सिर्जना आचार्य
उपसचिवः गौरी केसी

वडा- ७
अध्यक्षः शिवकुमार केसी
उपाध्यक्षः प्रवीण मल्ल
सचिवः सविन श्रेष्ठ
उपसचिव: तारा नेपाल
उपसचिवः सपना राना

वडा- ८
अध्यक्षः रमेश खत्री
उपाध्यक्षः शर्मिला लोहनी
सचिवः अनुप राई
उपसचिव: निश्चल घिमिरे
उपसचिवः विकास सिलवाल

वडा- ९
अध्यक्षः रामभक्त घिमिरे
उपाध्यक्षः भगवती नेपाल
सचिवः प्रदीप महर्जन
उपसचिव: पूर्णकाजी प्रजापति
उपसचिवः पुष्प बजगाईं

वडा- १०
अध्यक्षः सुनिल महर्जन
उपाध्यक्षः चन्द्रदत्त सुवेदी
सचिवः अन्जु मानन्धर शाही
उपसचिवः गीता पाण्डे
उपसचिव: धनबहादुर पण्डित

वडा- ११
अध्यक्षः हरिकुमार श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः भूमिका सुवेदी
सचिवः गणेश दाहाल
उपसचिवः राकेश महर्जन
उपसचिव: हीरामाया थापा मगर

गोकर्णेश्वर नगरपालिका

वडा- १
अध्यक्षः द्वारिका श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः चिरन्जीवी सिम्खडा
सचिवः श्रीकृष्ण तामाङ
उपसचिव: अन्जली तामाङ
उपसचिवः पुरुषोतम सिम्खडा

वडा- २
अध्यक्षः मधु तामाङ
उपाध्यक्षः कृष्णहरि श्रेष्ठ
सचिवः राजेन्द्र भण्डारी
उपसचिव: सरस्वती सुनार
उपसचिवः माया तामाङ

वडा- ३
अध्यक्षः बुद्धि श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः सुजन पौडेल
सचिवः नवीनराज बिष्ट
उपसचिव: रजनी अर्याल
उपसचिवः सचिन लामा

वडा- ४
अध्यक्षः बालकृष्ण श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः राजेन्द्र श्रेष्ठ
सचिवः कृष्ण श्रेष्ठ (अनिल)
उपसचिव: कल्याण थापा
उपसचिवः राजकुमार श्रेष्ठ

वडा- ५
अध्यक्षः इन्द्रप्रसाद चौलागाईं
उपाध्यक्षः लीलामणि खतिवडा
सचिवः सुमित्रा दंगाल
उपसचिव: कृष्णकुमारी बिक
उपसचिवः रवीन्द्र पुडासैनी

वडा- ६
अध्यक्षः खमबहादुर बोगटी
उपाध्यक्षः रामशरण ढुंगाना
सचिवः नवराज लामा
उपसचिव: उमा फुयाँल
उपसचिवः पशुपति ढकाल

वडा- ७
अध्यक्षः दीपेन्द्र गुरुङ
उपाध्यक्षः नेत्रप्रसाद दंगाल
सचिवः अर्जुन गौतम
उपसचिव: नुनबहादुर थापा
उपसचिवः बिन्दा सापकोटा

वडा- ८
अध्यक्षः कल्पना राजचल
उपाध्यक्षः ओमप्रसाद ढकाल
सचिवः सुमन लामा
उपसचिव: कल्पना शर्मा
उपसचिवः चन्द्रलाल श्रेष्ठ

वडा- ९
अध्यक्षः शिवराम कारंजित
उपाध्यक्षः
सचिवः शरद लामा
उपसचिव: राधिका बराल
उपसचिवः यमुना रूपाखेती

बूढानीलकण्ठ नगरपालिका 

वडा- १
अध्यक्षः हरि भारती
उपाध्यक्षः अर्जुन लामा
सचिवः नवीन श्रेष्ठ
उपसचिव: बुद्धिमान लामा
उपसचिवः सुशीला कठायत

वडा- २
अध्यक्षः राजेन्द्र श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः सुशील लामिछाने
सचिवः निशा बराल
उपसचिव: दीपेन्द्र खरेल
उपसचिवः सन्तोष भण्डारी (राजकुमार)

वडा- ३
अध्यक्षः गणेश कुँवर
उपाध्यक्षः वसन्त भण्डारी
सचिवः राजकुमार महर्जन
उपसचिव: दीपक रम्तेल
उपसचिवः समला श्रेष्ठ

वडा- ४
अध्यक्षः कमला पन्त
उपाध्यक्षः रामबहादुर भण्डारी
सचिवः राजेन्द्र खड्का
उपसचिव: लक्ष्मी गौतम
उपसचिवः पर्शुराम शर्मा

वडा- ५
अध्यक्षः नारायण दुलाल
उपाध्यक्षः राम लामा तामाङ
सचिवः चन्द्रमान रोक्का
उपसचिव: कल्पना ठकुरी
उपसचिवः नारायण तामाङ

वडा- ६
अध्यक्षः रवि खड्का
उपाध्यक्षः नारायण खत्री
सचिवः मुना महर्जन
उपसचिव: मीना ढकाल
उपसचिवः राममाया खत्री बिष्ट

वडा- ७
अध्यक्षः मंगलदास महर्जन
उपाध्यक्षः झपटबहादुर कार्की
सचिवः विश्व निरौला
उपसचिव: क्यामुना मिझार
उपसचिवः मानबहादुर गिरी

वडा- ८
अध्यक्षः विनोद थापा
उपाध्यक्षः निश्चल अधिकारी
सचिवः सविन अधिकारी
उपसचिव: गोमा मगराँती
उपसचिवः सविना पौडेल

वडा- ९
अध्यक्षः दिलीप थिङ
उपाध्यक्षः कमला ढकाल
सचिवः मीना कार्की बिष्ट
उपसचिव: नेत्र कुइँकेल
उपसचिवः गंगामाया नेपाली

वडा- १०
अध्यक्षः जगत्‌प्रसाद निरौला
उपाध्यक्षः कमला कार्की
सचिवः शम्भुशरण पौडेल
उपसचिव: अनन्त पौडेल
उपसचिवःन वराज देउजा

वडा- ११
अध्यक्षः कृष्ण भट्टराई
उपाध्यक्षः प्रकाश कटवाल
सचिवः अंगुर पौडेल
उपसचिव: भोलानाथ दाहाल
उपसचिवः अनिता सापकोटा नेपाल

वडा- १२
अध्यक्षः शंकर भट्टराई
उपाध्यक्षः राजु पुडासैनी
सचिवः विष्णु भट्टराई ‘काका’
उपसचिव: खडानन्द लुइँटेल
उपसचिवः मीना बयलकोटी

वडा- १३
अध्यक्षः टिकेसनारायण श्रेष्ठ
उपाध्यक्षः कृष्ण श्रेष्ठ
सचिवः धर्म श्रेष्ठ
उपसचिव: मंगल नगरकोटी
उपसचिवः धनलाल श्रेष्ठ


प्रतिक्रिया दिनुहोस्